haber

Ana Sayfa > haber > kamera için su geçirmez kılıf
kamera için su geçirmez kılıf
2012-10-31 20:36:36

yüksek kaliteli fotoğraf makinesi su geçirmez çantası sağlamak sealock açık dişli , kullanıcılar , sörf , rafting ve dalış onlar10 - 15m , kişisel tasarım, mükemmel kamera birlikte hafif TPU yeşil malzeme, yumuşak su derinliği serbestçe sualtı çekim yakalama fantastik sualtı fotoğrafları kullanabilirsiniz yapabilirsiniz malzemeler eksi 30 derecede muhafaza edilebilir , ayrıca , patentli su geçirmez teknolojisi daha torbanın ön yüzünde en eksiksiz su geçirmez bir koruma sağlamak için kamera, hava geçirmez kapatılmış kameraya şeffaf bir film , HD çekim sahip kullanılabilir Bu içtaşıması kolay , kullanımı kolay bir fotoğraf makinesi su yönlülük vardır .

bu yüzden ! Eğerplajda zaman yeni kamera , nerede olursanız ! için güvenli koruma , kamera su geçirmez çanta için çok gerekli bir kamera varsa !

ailesi birkaç fotoğraf göre istediğiniz ? ya da sadece yağmur seyahati , bu yüzden ! su geçirmez bu kamera bünyesindeki saat bırakarak , nemli havalardakamera kullanmak , sizin için gerçekten yararlıdır.

Su geçirmez kamera, sualtı su geçirmez
Önceki   [Ana dön] [Yazdır] [Geri Dön]   İleri
���?ť